Rus Eng LTU
Šaldymo technologijos
Šilumos siurbliai
Pagrindinis
Kontaktai
Turints

Jeigu ieškote pigaus ir ekologiško šildymo būdo, šilumos siurblys - geriausias variantas. Šilumos siurblys-tai prietaisas, paverčiantis mažos galios, tai yra šildymo sistemose netinkamą naudoti aplinkos energiją, didelės galios energija. Ja šildomos patalpos ir vanduo. Elektros energijos sąnaudos, reikalingos šilumos siurblio veikimui, yra maždaug keturis kartus mažesnės už tradicinį elektrinį šildymą.

ViVitherm šilumos siurbliai - tai aukščiausios kokybės produktai už prieinamą kainą. Jie surinkti iš aukščiausios kokybės komponentų.  Šilumos siurbliai gaminami atidžiai ir rūpestingai, kruopščiai išbandomi, kad idealiai tiktų jūsų namams. Šilumos siurbliai suprojektuoti taip, kad būtų lengva juos naudoti. Tai yra idealus šildymo būdas individualiems namams bei pramonės objektams.

Naujoviški ViVitherm produktai suskirstyti į keturias grupes pagal šildymo galingumą:

-Bazinis modelis ViViGEO1, skirtas namų šildymui bei karšto vandens ruošimui. Šio siurblio šildymo galios diapazonas svyruoja nuo 8 iki 16kW.

-Šilumos siurblys ViViGEO2H1, skirtas didesnių indvidualių namų ir nedidelių pramoninių objektų šildymui. Prietaiso šildymo galia svyruoja nuo 22 iki 32kW.

-Šilumos siurblys ViViGEO2H2, skirtas didelių pramonės objektų šildymui. Šildymo galia svyruoja nuo 40 iki 86kW.

-Didžiausi siūlomi šilumos siurbliai yra ViViGEO3H3. Prietaisas susideda iš trijų kompresorių. Šilumos siurblio šiluminė galia svyruoja nuo 76 iki 129kW.

Pagrindinis požymis, išskiriantis ViVitherm šilumos siurblius iš kitų,- tai lengvas ir intuityvus valdymas su jautriuoju ekranu.

Šilumos siurblys gali veikti pagal aplinkos oro temperatūrą, nustatytą šildymo kreivę arba pagal nustatytą temperatūrą.

Įrenginys turi keletą energijos taupymo darbo režimų. Šilumos siurblys gali palaikyti žemesnę oro temperatūrą,  kai jūs esate darbe ar atostogaujate. Šilumos siurblys gali būti valdomas nuotoliniu būdu per internetą.

Šilumos siurblys gali dirbti kartu su kitais prietaisais, kurie suteikia papildomos šilumos, pvz. saulės kolektorius.


Šilumos siurblio katalogas ir kainininkas.pdf

 
  Sprendimas: Kitoks.com